Çiğdem Gülgeç Tütüncü Gümüş Madalyanın Sahibi Oldu
Sporcumuz Çiğdem Gülgeç Tütüncü, 15 Mayıs 2022 Pazar günü Karadağ'ın Kotor şehrinde gerçekleşen Ocean Lava Orta Mesafe Triatlonu'nda ülkemizi ve kulübümüzü temsil etti.
Geçen sezon aynı parkurda yarışan ve 4 saat 44 dakikalık derecesiyle madalyayı ülkemize kazandırmayı başaran Özge Uzun'un derecesini yaklaşık 3 dakika geliştirmeyi başaran Çiğdem, 4 saat 41 dakikalık derecesiyle Kadınlar Genel Klasman 2'ncisi olarak gümüş madalyayı ülkemize getirmeyi başardı.
Sporcumuzu tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.