Göztepe Spor Kulübü olarak Türk gençlerine ve ülkemize karşı sorumluluklarımızın farkındayız. Aktif olarak faaliyet gösterdiğimiz 16 branş ile en çok branşa sahip olan spor kulüplerinden biri olmanın gururunu yaşıyor ve bu misyonumuzun altını sağlam projeler ile doldurmaya devam ediyoruz.

Sürdürülebilir bir yönetim için her branşta alanında liyakat sahibi kişiler ile organizasyon şeması oluşturan Göztepe Olimpik Branşlar 2023 yılında gerçekleştirdiği atılım ile yoluna çok daha emin adımlar ile devam ediyor. Bu doğrultuda binlerce gencimiz 16 farklı branşta sporla buluşuyor. Çocuklarımız kötü alışkanlıklardan uzak kalırken, bilimin ışığında bir eğitim ile spor kariyerlerinin ve Göztepeliliğin
ilk adımlarını atıyor.

İlk kez 1964 yılında spor organizasyonlarının zirvesi olan Olimpiyatlarda yelken şubesi ile temsil edilen Göztepe'miz, Tokyo 2020’de ise Ferhat Arıcan'ın tarihe geçen başarısı ile hem kulübümüzün hem de ülkemiz cimnastik tarihinin ilk Olimpiyat madalyasına erişmenin gururunu yaşadı. 

Tüm bunların ışığında bugün itibarıyla milli sporcu ödül yönetmeliğini hayata geçirmiş olduğumuzu kamuoyu ile paylaşmanın büyük mutluluğunu yaşıyoruz. İlgili yönetmelik doğrultusunda milli sporcularımız ve antrenörlerimiz uluslararası organizasyonlarda elde ettikleri dereceler için devlet ödülünün yanı sıra kulübümüz tarafından da ödüllendirilecektir.

Olimpik branşların geleceği için tesisleşme çalışmalarını da tüm hızıyla sürdüren kulübümüz Türk gençlerinin ve Türk sporunun en büyük destekçilerinden biri olmaya devam edecek.

Göztepe Spor Kulübü
Olimpik Branşlar