Olimpik Branşlarımız ile İzmir'in önemli sağlık kuruluşlarından biri olan IEU Medical Point Hastanesi arasında, Olimpik branşlar sağlık sponsorluğu anlaşması imzalandı.

IEU Medical Point Hastanesi, Göztepe Kadın Voleybol, Erkek Hentbol takımlarımız ile Göztepe’mizin olimpik ve milli sporcularının sağlık sponsoru oldu. 2023-2024 sezonunu kapsayan sponsorluk anlaşması, Olimpik Branşlar Başkanımız Mehmet Sepil ve Medical Point Hastaneler Grubu CEO’su Veysi Kubba tarafından imza altına alındı.

Sponsorluk töreni İEÜ Medical Point Hastanesi Ata Salonu’nda gerçekleştirildi.

Spor ve kültür sanata destek vermenin her zaman önemli misyonlarından biri olduğunu ifade eden Medical Point Hastaneler Grubu Ceo’su Veysi Kubba törende yaptığı konuşmada “Medical Point Hastaneler Grubu olarak, kentimizin sporda da Türkiye’nin önde gelen şehirlerinden biri olması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugün imza altına aldığımız protokol, bizler için bir gurur vesilesidir. Göztepe Olimpik Branşlar’ın sporcu sağlığı, bugünden itibaren Medical Point Hastaneler Grubu’na emanet olacaktır. Her biri alanında ayrı ayrı başarılara imza atmış ve atacak sporcularımızın rutin kontrolleri dışında hiçbir sakatlık yaşamadan başarılarla dolu bir sezon geçirmeleri en büyük arzumuzdur. Bu vesile ile Göztepe’nin değerli sporcularının başarılı bir sezon geçirmelerini diliyorum” dedi.

Bu tarz yol arkadaşlıklarının önemine dikkat çeken  Olimpik Branşlar Başkanımız Mehmet Sepil ise "Olimpik branşlarda Türk gençlerine hizmet eden ve bunu sürdürülebilir kılmayı amaçlayan oldukça anlamlı bir yolda ilerliyoruz. Tam olarak da bu yüzden bu tarz yol arkadaşlıklarını çok önemsiyoruz. Ağustos ayının başında Insider ile Olimpik Branşlar Destek Projesi'nin lansmanını gerçekleştirerek bunun ilk adımlarını atmıştık. Veysi Bey de o gün bizlerleydi. Bugün ise yine çok önemli bir iş birlikteliğinin lansmanında sizlerle birlikteyiz. Şehrimizdeki bu tarz birlikteliklere çok önem veriyoruz. Bugün burada çok değerli sporcularımız da aramızda yer alıyor. 16 farklı branşta İzmir'i temsil ediyoruz. Binlerce sporcumuz ile İzmir'in spor kültürünü daha da ileri taşımayı amaçlıyoruz. Bu yolda olimpik branşlarımızın sağlık sponsoru olarak bize desteğini hissettiren Medical Point Hastaneler Grubu'na değerli desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından Sponsorluk Anlaşması Veysi Kubba ve Mehmet Sepil tarafından imzalandı. Törenin sonunda tüm sporcuların katılımıyla hatıra fotoğrafı çekildi.